Jakby to było żyć w lekkości?

Doświadczać lekkości na co dzień?

Okładka "Ku lekkości. Pytania warte zadania sobie."

Tęsknota za tym stanem odzywa się właściwie w każdej z nas. Przytłoczone ilością obowiązków, ról i oczekiwań w głębi duszy pragniemy poczuć wolność, swobodę i lekkość.

Zamienić przyciasne sukienki powinności na luźne koszule dobrostanu z miejscem na większą równowagę i spokój.

Co zrobić, by wpuścić do codzienności więcej lekkości?

Jak ją poczuć w natłoku obowiązków?

To nie stanie się w ciągu jednego dnia. Nie ma magicznej różdżki, która odczaruje twoje życie. Ale to, że czytasz te słowa oznacza, że masz w sobie gotowość do podjęcia działań ku lekkości. A te zaczynają się od zatrzymania się i odpowiedzenia sobie na kilka kluczowych pytań, zaczynając od tego:

Czym jest dla ciebie lekkość?

W jakim obszarze swojego życia potrzebujesz więcej lekkości?

Dlatego oddaje Ci mini przewodnik „Ku lekkości. Pytania warte sobie zadania”, który pomoże Ci sprawdzić co trzyma cię w napięciu i wymaganiach, czego możesz robić mniej lub więcej, by iść w kierunku lekkości.

Znajdziesz w nim kluczowe pytania dotyczące twoich wartości, celów, priorytetów oraz oczekiwań jakie masz wobec siebie i innych. Dotykają też twoich nawyków i sposobu myślenia.

Wierzę, że każda z nas potrzebuje przypominać sobie co jest dla nas ważne i czy dajemy temu miejsce w naszym życiu. I tu wcale nie chodzi o życie wyłącznie przyjemnościami czy brakiem wyzwań. Chodzi o świadome wybieranie tego, czym wypełniamy naszą codzienność i ile w tym jest rzeczy, które nas karmią i zasilają. Aby nie zapominać o swoim dobrostanie, bo tylko wtedy będziemy miały siły na obowiązki, które nie będą już tak przytłaczające.

Więc śmiało sięgaj po ten mini przewodnik i wyrusz w drogę ku lekkości.

O MNIE

Nazywam się Dagmara Seliga-Krawczyńska i jestem jedyną w Polsce facylitatorką metody pracy z syndromem oszusta, którą dr Valerie Young stworzyła na bazie 40 letnich badań i doświadczeń. I nie piszę tego, aby się chwalić, ale żeby właśnie ta metoda szła w świat jak najszerzej, bo odczarowuje impostora. Zdejmuje ciężar odpowiedzialności za doświadczanie tego lęku i rozwiązywania tego problemu samemu.

W wolnym czasie piszę artykuły i udzielam wywiadów dla:

Zdobądź cenne wskazówki i inspirację, śledząc moje kanały komunikacyjne w mediach społecznościowych: