Wspaniale, że zrobiłaś quiz!

To pierwszy krok do poznania czy syndrom oszusta towarzyszy Ci w codziennym funkcjonowaniu.

 

W swojej skrzynce mailowej otrzymasz wynik quizu z podpowiedziami co możesz zrobić dalej, aby iść w kierunku większej pewności w swoje umiejętności i lekkości w podejściu do życia i zadań.

Sprawdź proszę również foldery spam i oferty.

7

POMOGĘ CI ZROZUMIEĆ I OSWOIĆ SYNDROM OSZUSTA

Teraz dla Ciebie przeceniam webinar o 55%

Cena regularna 89zł

49zł

OFERTA WAŻNA TYLKO

Wiesz, to przecież całkiem normalne obawiać się nowych wyzwań, mieć wątpliwości w swoje umiejętności, kiedy pojawia się niespodziewane zadanie lub rola, która wymaga nowego zestawu kompetencji (np. awans, nowe miejsce pracy czy zostanie rodzicem).

Trudniej, kiedy towarzyszy Ci stałe przekonanie, że wszystko, co osiągnęłaś wynika wyłącznie z czynników zewnętrznych – szczęścia, koneksji czy łatwości zadań.

Lęk, że ktoś odkryje jak bardzo nie nadajesz się do tego co robisz, jak bardzo oszukujesz, bo wcale nie jesteś tak inteligentna, jest niesamowicie ograniczający. Zabiera radość z sukcesów, pewność siebie, spokój oraz ciekawość.

Wbija w ciężką pracę, perfekcjonizm, odkładanie przyjemności i swoich pasji na kiedyś i wzmacnia głos krytyka, który sączy negatywne mantry.

Na szczęście jest na to sposób!

Ale żeby zacząć pracę nad oswajaniem syndromu oszusta, warto najpierw zrozumieć czym jest to zjawisko, jak się objawia w codziennym funkcjonowaniu i jak sobie z nim radzić.

Dlatego mam dla Ciebie godzinny webinar, podczas którego odkrywam dużo więcej niż tylko stereotypowe myślenie, że impostor to brak pewności siebie czy niskie poczucie własnej wartości. To nie to! Pewnie tak najłatwiej wytłumaczyć ten rodzaj lęku, ale uwierz mi przyczyna jest zupełnie gdzie indziej…

I o tym, jak też o:

  • źródłach tego lęku,
  • mechanizmach radzenia sobie z nim na co dzień,
  • oraz sposobach oswajania i pracy z syndromem oszusta.

Posłuchasz na webinarze nagranym z kwietnia tego roku.

Teraz dla Ciebie przeceniam webinar o 55%

Cena regularna 89zł

49zł

OFERTA WAŻNA TYLKO

Przeczytaj opinie uczestników webinaru

O MNIE

Nazywam się Dagmara Seliga-Krawczyńska i jestem jedyną w Polsce facylitatorką metody pracy z syndromem oszusta, którą dr Valerie Young stworzyła na bazie 40 letnich badań i doświadczeń. I nie piszę tego, aby się chwalić, ale żeby właśnie ta metoda szła w świat jak najszerzej, bo odczarowuje impostora. Zdejmuje ciężar odpowiedzialności za doświadczanie tego lęku i rozwiązywania tego problemu samemu.

W wolnym czasie piszę artykuły i udzielam wywiadów dla:

Zatem, śmiało sięgaj po te kluczowe informacje, na pewno przyniosą Ci poczucie komfortu i zrozumienia oraz pewność, że jest sposób na impostora!

Zdobądź cenne wskazówki i inspirację, śledząc moje kanały komunikacyjne w mediach społecznościowych: